Türkiye'de reklamcılık mutsuz insanlar üreten bir fabrika

Gökhan Yücel
Multi-disciplinary Idea Generator

https://www.fikr-et.com/en-US/HOME.aspx
https://www.youtube.com/@AnatolianRockRevivalProject

Yaratıcı endüstrilerde 20 yılı aşkın deneyime sahip multidisipliner bir yaratıcı profesyonelim. Yaratıcılığa olan tutkum geleneksel sınırların ötesine geçiyor ve beni çeşitli disiplinleri keşfetmeye ve bu disiplinlerde başarılı olmaya yönlendiriyor.

Kariyerim boyunca çok sayıda ödüle layık görüldüm. Ayrıca ilgi çekici anlatılar ve fikirleri iletme yeteneğimi gösteren iki kitabın da yazarıyım.

Yaratıcı yolculuğum beni aynı zamanda dijital eğlence dünyasına da götürdü; burada bir bilgisayar oyununun senaryosunu yazdım, ilgi çekici deneyimler yaratmak için teknoloji ve yaratıcılığı harmanladım... bir diğeri yolda.

Kültürel mirasımızı korumanın önemini anlayarak, zengin geleneklerimizi ve tarihimizi korumayı ve tanıtmayı amaçlayan Anadolu Kayalarını Canlandırma Projesi adında bir kültürel miras programı başlattım.

Yaratıcılığı bizi bilinmeyene doğru iten bir motor, itici bir güç olarak görüyorum. Bunun güzelliği öngörülemezliğinde yatıyor; sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz. Bu felsefe, her yeni alanın sunduğu farklı fırsatları benimseyerek odak noktamı sürekli olarak bir disiplinden diğerine kaydırmama yol açtı.

Daha fazla DesigGost podcast